Kategorie
Czyszczenie Porady

Zapomnij o specjalistycznych maszynach – środek do usuwania zielonych wykwitów z dużą ilością wody

Sposób na walkę z zielonym nalotem

Innowacyjny środek do usuwania zielonych wykwitów to gwarancja oczyszczenia porośniętych elewacji, murów, bruku, betonu, cegieł, kamieni naturalnych oraz klinkierów. Wystarczy spryskać daną powierzchnią, na której pojawił się nalot, a później odczekać pewien czas. Następnie zmywamy nałożony preparat dużą ilością wody. W ten sposób spłukany środek do usuwania zielonych wykwitów będzie w stanie uporać się z zabrudzeniami. 

Efekty zastosowania środka do usuwania zielonych wykwitów

Na daną powierzchnię środek do usuwania zielonych wykwitów wystarczy tylko nanieść i odczekać około 30 minut. Po tym czasie można go spłukać za pomocą dużej ilości czystej wody. W chwili, gdy mamy do czynienia z bardziej intensywnymi zabrudzeniami, to czas pozostawienia preparatu na obiekcie może ulec wydłużeniu nawet do sześciu godzin. Wysokiej jakości środek do usuwania zielonych wykwitów bezpośrednio po zmyciu wodą zaprezentuje nam rezultat swojego działania.

Jak ograniczyć porastanie powierzchni zieloną warstwą?

W celu zminimalizowania problemów związanych z zielonymi wykwitami należy unikać stałego zawilgocenia ścian zewnętrznych. W całej tej walce najważniejsza jest konsekwencja działania, czyli regularność oraz stosowanie wspomnianego preparatu biobójczego. Środek do usuwania zielonych wykwitów jest w stanie usunąć glony, grzybnie oraz zadbać o powstanie specjalnej powłoki ochronnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *